NOVINKY

GRAVID JOGA

GRAVID JOGA

Každý utorok 10:00

Gravid Joga je cvičenie šité na mieru budúcim mamičkám. Predstavuje cestu, ako sa počas celého tehotenstva udržať vo forme a ako si zachovať svoju vnútornú rovnováhu a telo vo forme. Séria cvikov je zostavená tak, aby ste sa ponaťahovali ale aj jemne zamakali.
Dôležité!!!
Gravid Joga je vhodná pre ženy po 15. týždni tehotenstva a cvičiť sa dá až do samotného pôrodu, pokiaľ sa žena cíti dobre. Neprípustné je navštevovať hodiny Gravid Jogy, ak má mamička rizikové tehotenstvo.

SUPERMAMA

SUPERMAMA

Začíname 18.9.2019 každú stredu 10:00.

Pre všetky supermamy, ktoré by si radi zacvičili a nemajú kde odložiť svoju ratolesť. My sme našli spoločné riešenie :)
O dieťa sa ti postarajú v Kaviarni Pohoda v detskom kútiku a o 15 metrov ďalej si pôjdeš odcvičiť k nám do Workout Academy gymu :)
Tak čo môže byť?

Cena: 8 € (tréning + babysitting)

PÁROVÁ JOGA - AKROJOGA

PÁROVÁ JOGA - AKROJOGA

Zober kamoša alebo partnera a naučíme ťa všetko od základov, naozaj sa nemáš čoho báť. Veríme, že si toto krásne cvičenie oblúbiš.

Akrojóga je považovaná za párové cvičenie. V skutočnosti sa ale vo väčšine prípadov trénuje v trojici. Osoba ležiaca na zemi sa nachádza v pozícii „baser“ (báza) a druhá osoba v pozícii „flayer“ (letca). Väčšinou sa ešte vyžaduje prítomnosť tretej osoby – spottera, jeho úlohou je chrániť letca pred pádom a jemne mu dopomôcť v prechodoch do ďalších pozícii. Keď ste povedzme v pozícii letca a visíte dole hlavou, je bežné zažívať momenty dezorientácie. Tieto momenty vtedy „zachraňuje“ spotter. Spotter teda vzbudzuje akýsi pocit istoty u „basera“ a flayera“, ktorí sa vďaka jeho dopomáhaniu môžu zlepšovať.

Jednorázové vstupné cena: 8 € osoba.

ASHTANGA JOGA s Monikou

ASHTANGA JOGA s Monikou

Začíname 8.9.2019 každú nedeľu o 9:00.

Pokiaľ ste si mysleli, že joga je nuda, to ste zrejme ešte nezažili hodinu ASHTANGA JOGA. Je vhodná pre všetkých, ktorí si chcú poriadne zamakať a oddýchnuť zároveň.

Slovom Joga sa označuje cesta k objaveniu duše a splynutie s ňou. Poďme si predstaviť jednu z fyzicky najnáročnejšej formy jogy – Ashtanga joga.

Ashtanga joga je systém jogových cvičení, ktorý pochádza z juhoindického mesta Mysore. Je to tradičná škola jogy známa dynamickým cvičením presne určených pozícií.
Ashtanga joga je ucelená séria na seba nadväzujúcich pozícií (asán). V jednotlivých pozíciách je krátka výdrž a opäť nasleduje dynamický a fyzicky náročný prechod (vinyasa) do ďaľšej pozície. Asany plynule nadväzujú jedna na druhú, preto sa tento druh jogy často označuje aj ako Ashtanga vinyasa joga. Pre každú asánu je špecifická vinyasa, spôsob ako sa do asany dostať, ako sa dostať z nej s využitím nádychu a výdychu pri určitom pohybe.