NOVINKY

LETNÉ VONKAJŠIE TRÉNINGY POKRAČUJÚ DO 12.9.2019

LETNÉ VONKAJŠIE TRÉNINGY POKRAČUJÚ DO 12.9.2019

Síce projekt v spolupráci s Devínskou sme ukončili posledným cvičením Jogou 29.8 ale pre veľký záujem, sme sa rozhodli v letných tréningoch pokračovať, až do 12.9.
Tréningy sú spoplatnené 5 €. Na tréning sa netreba rezervovať a platí sa na mieste.
Tešíme sa na vás :)

ROZPIS VONKAJŠÍCH TRÉNINGOV:
PONDELOK – WORKOUT 18:30 – Octago Park P. Horova
UTOROK – KONDIĆNÝ BOX 18.30 – Octago Park P. Horova
STREDA – PLOCHÉ BRUCHO 18:30 – Park na Grbe
ŠTVRTOK – ASHTANGA JOGA 18:30 – Park na Grbe

UKONČENIE LETA S WORKOUT ACADEMY 2019

UKONČENIE LETA S WORKOUT ACADEMY 2019

14.9.2019 od 12:30 do 18:00
Druhý ročník športovej udalosti „Ukončenie leta s Workout Academy 2019“
Môžete tešiť na super deň plný športu, súťaží a drobného občerstvenia pre každého. Samozrejme vystúpenie chalanov zo Street Workout DNV nemôže chýbať. Pre deti sme pripravili tréning Kondičného Boxu :)
Tento rok sa u nás na akcii budú prezentovať aj 2 ECO firmy. Chceme trošku posúvať do povedomia ľudí, ako je dôležité žiť ekologicky vo viacerých smeroch.

Viac informácii a harmonogram udalosti nájdeš tu: https://www.facebook.com/…00448387391/

ASHTANGA JOGA s Monikou

ASHTANGA JOGA s Monikou

Začíname 8.9.2019 každú nedeľu o 9:00.

Pokiaľ ste si mysleli, že joga je nuda, to ste zrejme ešte nezažili hodinu ASHTANGA JOGA. Je vhodná pre všetkých, ktorí si chcú poriadne zamakať a oddýchnuť zároveň.

Slovom Joga sa označuje cesta k objaveniu duše a splynutie s ňou. Poďme si predstaviť jednu z fyzicky najnáročnejšej formy jogy – Ashtanga joga.

Ashtanga joga je systém jogových cvičení, ktorý pochádza z juhoindického mesta Mysore. Je to tradičná škola jogy známa dynamickým cvičením presne určených pozícií.
Ashtanga joga je ucelená séria na seba nadväzujúcich pozícií (asán). V jednotlivých pozíciách je krátka výdrž a opäť nasleduje dynamický a fyzicky náročný prechod (vinyasa) do ďaľšej pozície. Asany plynule nadväzujú jedna na druhú, preto sa tento druh jogy často označuje aj ako Ashtanga vinyasa joga. Pre každú asánu je špecifická vinyasa, spôsob ako sa do asany dostať, ako sa dostať z nej s využitím nádychu a výdychu pri určitom pohybe.

SUPERMAMA

SUPERMAMA

Začíname 18.9.2019 každú stredu 10:00.

Pre všetky supermamy, ktoré by si radi zacvičili a nemajú kde odložiť svoju ratolesť. My sme našli spoločné riešenie :)
O dieťa sa ti postarajú v Kaviarni Pohoda v detskom kútiku a o 15 metrov ďalej si pôjdeš odcvičiť k nám do Workout Academy gymu :)
Tak čo môže byť?

Cena: 8 € (tréning + babysitting)

PÁROVÁ JOGA - AKROJOGA

PÁROVÁ JOGA - AKROJOGA

Kurz Akrojogy bude pozostávať z 8 lekcii po 1,5 až 2 hod. Prvá lekcia začína 6.10.019. Lekcie budú prebiehať každú nedeľu od 17:30.
Cana 60 € osoba. Na kurz sa treba prihlásiť mailom, telefonicky alebo cez FB Workout Academy

Akrojóga je považovaná za párové cvičenie. V skutočnosti sa ale vo väčšine prípadov trénuje v trojici. Osoba ležiaca na zemi sa nachádza v pozícii „baser“ (báza) a druhá osoba v pozícii „flayer“ (letca). Väčšinou sa ešte vyžaduje prítomnosť tretej osoby – spottera, jeho úlohou je chrániť letca pred pádom a jemne mu dopomôcť v prechodoch do ďalších pozícii. Keď ste povedzme v pozícii letca a visíte dole hlavou, je bežné zažívať momenty dezorientácie. Tieto momenty vtedy „zachraňuje“ spotter. Spotter teda vzbudzuje akýsi pocit istoty u „basera“ a flayera“, ktorí sa vďaka jeho dopomáhaniu môžu zlepšovať.