O nás

Workout Academy vzniklo 17.3 2017, prvým skupinovým tréningom na ZŠ Pavla Horova v Devínskej. Pred rokom to boli ešte tréningy na škole a dnes sa tešíme z novo prerobeného priestoru v Devínskej Novej Vsi, v OC – Glavica. Workout Academy disponuje skupinovými a individuálnymi tréningami, ktoré sú zamerané na cvičenie s vlastnou váhou tela, bez pomoci akýchkoľvek strojov. Taktiež organizujeme športové campy pre dospelých a deti, ktoré sú zamerané na cvičenie s vlastnou váhou a turistiku.

Cieľom Workout Academy je učiť dospelých a deti, novým ale zároveň jednoduchým princípom, ako ovládať svoje telo správnym cvičením, stravou a trpezlivosťou, ktoré vedia neskôr pretaviť do bežného života.

ORGANIZUJEME

Campy pre dospelých

Campy pre dospelých

Cvičíme, zdolávame vrchy, naberáme energiu z krásnej prírody a relaxujeme v kruhu priateľov.
Vždy super zážitky a nové skúsenosti.
Klikni na odkaz nižšie a pozri fotky z našich campov :)
http://www.workoutacademy.sk/campy

Campy pre deti

Campy pre deti

Ani na deti sme nezabudli a pre základné školy organizujeme campy vo Vysokých Tatrách. Učíme ich pohybu, ekologickosti, disciplíne, slušnému správaniu a úcte k druhým.
Informácie a fotky z deckých campov nájdeš po kliknutí na odkaz.
http://www.workoutacademy.sk/…amp-pre-deti

Súťaž Workout Academy Cup

Súťaž Workout Academy Cup

Pre našich zverencov vo Workout Academy Gyme organizujeme súťaže o vecné ceny ale hlavne o ďalšie skúsenosti.
Motivácia, súperenie, skvelé výkony a sranda musí byť :P

Súťaže sa môžu zúčastnovať len tí, ktorí snami cvičia. Tak sa pridaj k nám.
Foto: http://www.workoutacademy.sk/…cademy-cup-1

PROFIL ..............................................................................................................................

Lukáš Ondrej

Lukáš Ondrej

Zakladateľ Workout Academy
Vek: 27 rokov
Street Workout

Niečo o mne

Škola: Strednú školu som vyštudoval v Bratislave na Hotelovej Akadémii a ďalej som pokračoval štúdiom na Vysokej škole Obchodnej a Hotelovej v Brne, so zameraním na hotelový manažment a cestovný ruch. Školu som ukončil bakalárskym štúdiom a vrátil sa späť do Bratislavy, kde som vyrastal.

Práca: Počas štúdia na strednej a vysokej škole som brigádoval ako čašník, sťahovák, referent v exkútorskej kancelárií a tiež kosič :P Po štúdiu na Vysokej škole som sa zamestnal ako manažér v Bratislavskom kine. Veľká skúsenosť ale tu som pochopil, čo naozaj chcem v živote robiť. Samozrejme kino to nebolo 

Hobby: Ako chlapca ma bavilo kadečo. Chodil som na karate, florball, hádzanú, thajský box a na koniec to bol Street Workout, ktorému sa aktívne venujem už 4 rokom.

K Street Workoutu som sa dostal pozeraním videií českých workouterov Adama Rawa a Ládu Pridala. Títo chlapci od našich susedov ma dostatočne namotivovali k tomu, aby som vyskúšal tento nádherný a pestrý šport, plný prvkov a cvičení s vlastnou váhou.

Okrem Street Workoutu sa už 4 rokom venujem športovému otužovaniu a som tiež zakladatelom Devínskych ľadových medvedov. Super vec ako byť silným, zdravým a cítim sa dobre.

Ciele: Mojim osobným cieľom je byť stále lepší, či už ako človek alebo športovec. Hľadať možnosti ako robiť život krajším sebe aj druhým a stále napredovať v tom čo ma naozaj baví.

Niečo zo mňa..

Niečo zo mňa..

Športovanie, sebazdokonaľovanie tela aj mysle a zdravý životný štýl je život, ktorý vediem a z ktorého sa snažím vyťažiť maximum. Moje osobné skúsenosti rád posúvam ďalej a snažím sa hľadať spôsoby, ako z mojeho tela spraviť dokonalejší nástroj pre aktívnejší život na tejto zemi. Presne toto je to, k čomu vediem klientov. Workout Academy nieje len o cvičení ako takom ale aj o vnímaní a schopnostiach ako správne pracovať so svojím telom.

Otužovanie chladom
Okrem Street Workoutu sa venujem aj posilňovaniu imunity a ľudskej mysle prostredníctvom otužovania a teórie Wim Hofa. Otužovanie je výborný prostriedok ako zadarmo nadobudnúť silný a zdravý organizmus a posilniť telo aj po psychickej stránke. Viac o otužovaní a ako sním začať sa dozvedieť už čoskoro v sekcií Blog.

Turistika
Turistika je ďalšou mojou záľubou, pri ktorej spolu s mojimi priateľmi zdolávam vrchy a štíty. Perfektná vec ako vyčistiť hlavu, nabrať energiu a super si zašportovať. Vždy je to skvelý pocit dostať sa na vrchol a mať krajinu na dlani :)
Najbližšie sme organizovali camp vo Vysokých Tatrách s výstupom na vrch Kriváň, vo výške 2495 m n. m. Ďalšie info a fotky nájdeš v sekcií campy kde sa dozvieš viac.

Naša otužovacia sezóna 2016/2017