Tréneri

Workout

Workout

TRÉNER: Lukáš

-NIEČO O MNE-
Hobby: otužovanie, street workout, príroda
Ciele: Mojim osobným cieľom je byť stále lepší, či už ako človek alebo športovec. Hľadať možnosti ako robiť život krajším sebe aj druhým a stále napredovať v tom čo ma naozaj baví.

Na čo je zameraný môj tréning ?
Na mojich tréningoch prevažuje cvičenie s vlastnou váhou bez pomoci akýchkoľvek strojov. Tréningy sú vhodné pre ženy aj mužov, ktorí chcú nadobudnúť správne držanie tela a vyformovať postavu. Pravidelným tréningom získate správne a hlavne zdravé prevedenie cvikov, silu a kondíciu.
Každý cvik učíme aby bol v plnom rozsahu pohybu, tým postupne získame prirodzenú flexibilitu šliach a pevnosť kĺbov.

Workout je výborným doplnkom a základom pre každý šport, pretože buduje silu s váhou vlastného tela.

Workout

Workout

TRÉNER: Kubo

-NIEČO O MNE-
Hobby: street workout, varenie, snowboarding, kamaráti
Ciele: Mojim cieľom je neustále napredovať v street workoute
a trénovaním pomáhať ľudom, aby si tiež plnili svoje ciele v tomto krásnom športe.
Tat isto byť šťastný a žiť si svoj sen.

Na čo je zameraný môj tréning ?
Na mojich tréningoch sa budeme zameriavať na silu, obratnosť a zakončíme to vždy poriadnym kruháčom.

Tréningy sú vhodné pre ženy aj mužov, ktorí chcú nadobudnúť správne držanie tela a vyformovať postavu. Pravidelným tréningom získate správne a hlavne zdravé prevedenie cvikov, silu a kondíciu.

Každý cvik učíme aby bol v plnom rozsahu pohybu, tým postupne získame prirodzenú flexibilitu šliach a pevnosť kĺbov.

Workout je výborným doplnkom a základom pre každý šport, pretože buduje silu s váhou vlastného tela.

Workout

Workout

TRÉNER: Dávid

-NIEĆO O MNE-
Hoby: street workout, gymnastika, akrobacia, lyžovanie, snowboard, jóga, bojové športy, plávanie, „bio-hacking“
Ciele: Už takmer 10 rokov rozširujem svoju pohybovú zbierku kúskami z rôznych disciplín. Ako sa mnohí z nás snažia dodávať do tela výživnú stravu bohatú na rôzne vitamíny, minerály, či antioxidanty, mojím cieľom je dopriať telu aj výživný pohyb. Tieto činnosti idú ruka v ruke s ďalšími „bio-hackmi“, ako napríklad kvalitný spánok, pre kvalitnejší a hodnotnejší život. Hlavným cieľom týchto aktivít je prevencia pred rôznymi degeneračnými chorobami, plynúce z nedostatku pohybu. Ako hovorí jedno staré čínske príslovie, „si taký starý, ako sa cíti Tvoja chrbtica“.

Na čo je zameraný môj tréning ?
Na mojich tréningoch sa niekedy možno budeš cítiť ako opica alebo malé dieťa. Snahou je zapájať čo najviac svalových partií a zamerať sa na komplexné cvičenia, pre začiatočníkov najmä s vlastnou váhou. Pre pokročilejších pridáme aj nejaké váhy, pre zvýšenie náročnosti a pri niektorých cvikoch aj pre rozprúdenie správnych hormónov. Tie sú dôležité pre budovanie svalovej hmoty, lepšiu regeneráciu, či dokonca, majú omladzujúce účinky. Preto verím, že ľudia po mojich tréningoch sa budú cítiť lepšie, silnejšie, zdravšie a hlavne! bezbolestne (okrem miernej, dobrej bolesti svalov)!

Core, Supertelo a TABATA

Core, Supertelo a TABATA

TRÉNER: Saška

-NIEČO O MNE-
Hobby: kondičný tréning, box
Ciele: spokojnosť svojich klientov

Na čo sú zamerané moje tréningy?
CORE
Moja hodina CORE kondičného tréningu je zameraná na spevnenie stredu tela(CORE), budeš mať ploché sexy bruško a pevný chrbát :P
Jadro, Stred tela alebo Hlboký stabilizačný systém. Názvov je mnoho, funkcia týchto svalov je jednotná – udržať naše telo uvoľnené, pružné a pevné zároveň.
Spolupráca svalov stredu tela je jedným z najdokonalejších systémov, aké príroda dokázala vymyslieť. Ovplyvňuje fungovanie celého organizmu a dovoľuje nám vykonávať všetky úžasné pohyby každý deň – zdvíhať bremená, tancovať, tvoriť… ale hlavne žiť!

SUPERTELO
Tréning zameraný na zlepšenie sily, rýchlosti a vytrvalosti. Zvýšenie svalového tonusu a vytvarovanie postavy. Zlepšenie celkovej kondície a fyzického vzhľadu.

TABATA
Intervalový tréning, skvelá metóda ako stratiť prebytočné kilogramy, vybudovať kvalitnú svalovú hmotu a cítiť sa sebavedomo.
Precvičíš cele telo a spevníš core tela.

Kondičný Box (dospelý a deti)

Kondičný Box (dospelý a deti)

TRÉNER: Števo

-NIEČO O MNE-
Hobby: Olympijský Box, zápasenie, rodina
Ciele: Boxujem už pár rokov aj súťažne a rád by som odovzdával ďalej moje skúsenosti tým, ktorý majú chuť na sebe pracovať a posúvať sa ďalej. Riadim sa mottom „radšej vychovať jedného dobrého trénera, ako 3 olympionikov“.

Na čo je zameraný môj tréning ?
Kondičný Box je nekontaktná forma Olympijského Boxu. Tento druh tréningu alebo inak spojitosti kondície a techniky boxu je vytvorený pre ľudí, ktorí si dajú radi do tela a nemusia sa stresovať z fyzického kontaktu. Je to kondičný tréning s technikami boxu vhodný pre ženy aj mužov.

Hatha Joga a Power Joga

Hatha Joga a Power Joga

JÓGINKA: Nika

-NIEČO O MNE-
Volám sa Nika a jóge sa venujem už 10 rokov, zamilovala som si ju postupne a po čase som sa rozhodla absolvovať aj 200h kurz v Samasti Yoga škole na Bali. Tam však moja cesta nekončí, stále prehlbujem svoje vedomosti a prax. 
Joga je pre mňa nielen séria cvičenia fyzických asán, ktoré postupne robia naše telo silnejším a flexibilnejším, ale aj tréning mysle, tak aby bola tiež silnejšia a flexibilnejšia.
Neviem si dať síce obe nohy za hlavu, no vďaka joge sa cítim zdravšia, silnejšia a spokojnejšia. Príď si zajogovať aj ty! Budem sa tešiť

Hobby: joga, jedlo, cestovanie, rodina, knihy, príroda

Ciele: podeliť sa s ostatnými o benefity jogy. Byť autentickým učiteľom a prinášať pohodu a radosť, ktorú si môžeme z hodiny vziať aj do bežných dní.

Na čo je zameraný môj tréning HATHA JOGY:
Hodiny sú určené pre mužov aj ženy, začiatočníkov aj pokročilých, jednoducho pre všetkých.
Hodiny sa líšia, môžu byť viac dynamické ale aj pomalšie, každá hodina je iná, tak ako je iný každý deň.
Na hodine sa snažíme posilniť svaly celého tela, zlepšiť flexibilitu a pracovať aj s hľadaním hraníc nášho tela. Prekonávať ich láskavo a s pokorou.
Je to balans medzi silou a jemnosťou, cvičenie, ktoré obsahuje fyzické pozície – asány, meditáciu a dychové cvičenia – pranayamu. Koniec hodiny je venovaný vedenej relaxácii, aby telo malo čas vstrebať účinky cvičenia.
Vytvárame si tak moment na zvedomenie si tela a mysle, na pripomenutie si bytia tu a teraz, relax v pohybe aj výdrži. Po hodine je telo rozhýbané, zahriate, predýchané, svaly mäkkšie a voľnejšie, nervový systém pokojnejší.

Na čo je zameraný môj tréning POWER JOGY:
Hodiny power jogy predstavujú silovejšiu a dynamickejšiu hodinu jogy, ktorá je vhodná pre všetkých, ktorí sa chcú poriadne rozhýbať a zapotiť, no stále si chcú dopriať aj jogové asány a záverečný vedený relax.
Pravidelnou praxou sa posilňujú všetky skupiny svalstva, podporuje sa prekrvenie v tele, posilnením svalov stredu tela vytvárame lepšiu oporu našej chrbtici.
Power joga prospieva nášmu telu aj psychike, stávame sa silnejšími a flexibilnejšími.
Ideálny štart v sobotu ráno

Lady Dance

Lady Dance

TRÉNERKA: Elis
-NIEČO O MNE-
Tancu sa venujem prakticky celý život. Od detstva som chodila na hip-hop, streetdance, neskôr to bola zumba a poledance, ktorý som
aj niekoľko rokov trénovala a s ním aj súťažila a vystupovala. Potom som sa zamerala hlavne na latino-americké tance, párové tance a freestyle.
Pôsobila som vo viacerých tanečných skupinách a vystupovala som na rôznych akciách na Slovensku a v zahraničí. Učím latino-americké tance aj detičky od 6 rokov na základnej škole
a robím rôzne workshopy po tanečných štúdiách.

Hobby – akýkoľvek druh športu (bicyklovanie, plávanie, korčuľovanie, lyžovanie a podobne) a všetko čo je spojené s tancom

Ciele – na mojich hodinách chcem, aby každá žena v sebe našla eleganciu, sebaistotu a pozitívne naladenie

Na čo je zameraný Lady Dance
LadyDance je tanec spojený s kondičným tréningom. Kombinácia ladných pohybov a latinsko-amerických figúr,
z tancov ako salsa, bachata, samba, merengue, reggaeton a podobne, je zameraná na výdaj energie, ale popritom nenáročná a zábavná.
Na tejto hodine si vytvarujete svaly bez toho, aby ste si to uvedomovali, zacvičíte si a roztancujete sa a po čase nadobudnete sebaistotu pri každom kroku. Skvelá latinsko-americká hudba dopĺňa atmosféru párty a garantuje dobrú náladu.

Párová Jóga - Akrojóga

Párová Jóga - Akrojóga

TRÉNERI: Andrej a Oksana

-NIEČO O NÁS-
Hobby:
Ciele:

Na čo je zameraný náš tréning?
Párova Jóga – Akrojóga spája prvky akrobácie, jógových pozícii. Naučíme sa prepojit vlastný pohyb s partnerovým, bez slov.(Vhodné aj pre jednotlivcov)

Akrojóga nie je len fyzické cvičenie pripomínajúca akrobáciu. Má oveľa širší rozmer. Jej skryté benefity sú omnoho hlbšie. Toto cvičenie napomáha budovať dôveru a zodpovednosť medzi dvoma (alebo dokonca troma) ľuďmi.

Akrojóga je považovaná za párové cvičenie. V skutočnosti sa ale vo väčšine prípadov trénuje v trojici. Osoba ležiaca na zemi sa nachádza v pozícii „baser“ (báza) a druhá osoba v pozícii „flayer“ (letca). Väčšinou sa ešte vyžaduje prítomnosť tretej osoby – spottera, jeho úlohou je chrániť letca pred pádom a jemne mu dopomôcť v prechodoch do ďalších pozícii. Keď ste povedzme v pozícii letca a visíte dole hlavou, je bežné zažívať momenty dezorientácie. Tieto momenty vtedy „zachraňuje“ spotter. Spotter teda vzbudzuje akýsi pocit istoty u „basera“ a flayera“, ktorí sa vďaka jeho dopomáhaniu môžu zlepšovať.