PREDNÁŠKY

Otužovanie chladom a metóda Wima Hofa (Martin Tham)

Otužovanie chladom a metóda Wima Hofa (Martin Tham)

dňa 31.1.2020 (piatok) o 19:00 hod.
Cena 17 €

“S láskou ťa prevediem slovom, dychom a chladom do miesta vnútri teba, kde dokážeš prijať všetko čo v tebe je. Je to cesta oslobodenia sa od utrpenia cez prebudenie a uvoľnenie. Spriatelenie sa so strachom, chladom, smútkom, hnevom aj radosťou prináša vnútorný bezpodmienečný mier a radosť z bytia.” Martin Tham.

Na workshope sa ponoríme do hĺbky seba vďaka dýchaciemu cvičeniu a zvukového kúpeľa. Povieme si aký presah do kvality života má otužovanie chladom a dych. Spoločným dňom odštartujeme 30-dňové každodenné dýchacie cvičenie so studenou sprchou. Viac osobne :-)

Neodpadni z odpadov (Andy Popovič)

Neodpadni z odpadov (Andy Popovič)

dňa 8.2.2020 (sobota) o 17:00 hod.
Cena 5 €

Prídite na interaktívnu prednášku zameranú na problematiku nakladania z odpadmi – kde vyústením nemá byť naučiť poslucháčov správne triediť, ale najmä minimalizovať odpad. Ako najlepšie predchádzať vzniku odpadov a vytvárať menej odpadu? Dozviete sa počas prednášky Neodpadni z odpadov.

Ako pochopiť zákazníka? (Simona Marinčáková)

Ako pochopiť zákazníka? (Simona Marinčáková)

dňa 22.2.2020 (sobota) o 17:00 hod.
Cena 5 €

Stalo sa Vám, že Váš zákazník, kolega, zamestnanec a/alebo klient reagoval inak, ako ste predpokladali?
Dostaňte sa im do hláv a vytvárajte lepšie produkty či kampane. Predávajte viac a zároveň im poskytnite výnimočný zákaznícky zážitok. Aj malá zmena, môže mať silný dopad!
Ako na to? Počas prednášky získate konkrétne tipy z behaviorálnej ekonómie, ktoré si sami budete vedieť aplikovať do praxe.

Networking (Dušan Matuška)

Networking (Dušan Matuška)

dňa 14.3.2020 (sobota) o 17:00 hod.
Cena 7 €

„Nebuď zberač vizitiek! Nauč sa robiť networking hodnotne!“
Poďme zmeniť pohľad na networking z bezcieľného rozširovania svojej siete na poskytovanie hodnoty a prepájanie svojich kontaktov medzi sebou.

Ako pristupovať k networkingovým akciám? Čomu sa vyhnúť a naopak, čo určite nezabudnúť? Ako znásobiť svoju hodnotu a byť tým, ktorého budú ľudia kontaktovať so žiadosťou o pomoc?
Príďte si osvojiť tipy a triky z oblasti networkingu, rozšíriť svoju sieť kontaktov a aplikovať poznatky rovno do praxe. Investícia do vzdelania v oblasti networkingu sa vám vie vrátiť 100-násobne.

Strava ako životný štýl (Alexandra Hillová)

Strava ako životný štýl (Alexandra Hillová)

dňa 19.4.2020 (nedeľa) o 15:00 hod.
Cena 6 €

Aj vy chcete, aby strava nebola len utrpením? Aby ste nežili len na diétach a neustále trávili čas hľadaním toho správneho pokrmu?
Prídite sa na prednášku presvedčiť, že aj jedlo sa môže stať jednoduchým a pozitívnym životným štýlom práve pre vás. Naučíte sa mať prehľad o tom, ako si vyberať potraviny, aké existujú mýty o stravovaní a ako správne prepojiť stravu so športom.

Šampión svojho dňa (Juraj Šimkovič)

Šampión svojho dňa (Juraj Šimkovič)

dňa 23.5.2020 (sobota) o 17:00 hod.
Cena 5 €

Ako spraviť ročne 10 950 kľukov a drepov? Ale čo tak ich spraviť 36 500 ročne a pritom stíhať priateľov, rodinu a ešte aj čas na oddych? Ako spoznať Slovensko za pár rokov s minimálnou námahou?

Staň sa šampiónom svojho dňa. Nájdi motiváciu a inšpiráciu ako opustiť svoju teplú posteľ. Nastav myseľ hneď od rána a posuň sa ďalej míľovými krokmi. Sprav niečo pre seba a inšpiruj druhých svojim príkladom.