FOTKY Z CAMPOV

Z Workout Academy sme absolvovali už 7 rokov letných Campov vo Vysokých Tatrách, na Orave a Liptove. Vždy nezabudnuteľné spomienky so super partiou :)

ORAVSKÝ HÁJ 2023

LIPTOV 2022

ORAVSKÝ HÁJ 2021

ORAVSKÝ HÁJ 2020

ORAVSKÝ HÁJ 2019

3 ročník Workout Academy Campu a tento krát na Orave dopadol opäť na výbornú. Super partia, skvelé domáce jedlo priamo z farmy, bazény, vírivky a samozrejme každodenné tréningy Workoutu a tento krát aj Plochého Brucha pri bazéne.

Tento rok sme sa vybrali na turistiku na Skorušinu. Mysleli sme si, že to bude prechádzka po lese ale kdežee bolo to 8 km. do kopcov :D trošku ufnukaní ale zvládli sme to a v rezorte na nás čakal zaslúžený osviežujúci bazén a studený nealko drink :P

Pobyt nám spríjemňovalo celé okolie Oravy a farma, ktorá bola súčasťou rezortu Oravský Háj. Kto má rád zvieratká a prírodu, tak to človeka dokázalo nabiť energiou.

Camp skončil a my sa už tešíme na ďalší rok a kto vie, možno aj opäť na Oravu :)

VYSOKÉ TATRY - Štrbské Pleso 2018

Tréning workoutu na terase hotela

Aj tento rok nám vyšlo počasie a mohli sme si užiť tréning vonku na terase hotela s úžasným výhľadom

Tréning okolo Štrbského Plesa

Okolo Štrbského Plesa sú rozmiestnené rôzne zaujímavé stanoviská, kde sa dá popri prechádzke alebo behu dobre zacvičiť. Ku každému stanovisku sme sa my samozrejme presúvali behom a po behu pokračovali zaslúžené raňajky na hoteli :P

1. Turistika na Popradské Pleso

Hneď po príchode na Štrbské Pleso sme odparkovali auto, dali dobré jedlo a vyrazili sme na kratšiu turistiku na Popradské Pleso. Menšia zohrievačka pred výstupom na Kriváň :D ten nás čakal hneď na druhý deň ráno po raňajkách.

2. Turistika na vrch Kriváň 2 495 m n. m.

Na druhý deň 7:30 budíček, poriadne raňajky a hor sa na Kriváň. Pred nami celodenná turistika na Kriváň s dobrou náladou ale v očakávaní aké náročné to bude. A sme tu ! 4,5 hodinová túra až na vrchol. Úžasný výhľad a ten pocit dostať sa až hore na nezaplatenie.

VYSOKÉ TATRY - Štrbské Pleso 2017

Ranné tréningy workoutu na terase Hotela

Ranné tréningy na terase hotela s výhľadom na Vysoké a Nízke Tatry. Čo je lepšie ako sa do dňa nakopnúť ranným tréningom na čerstvom vzduchu a ešte k tomu s takým výhľadom. Naozaj to stálo za to :)

1. Turistika na Vodopád Skok

Celý workoutový camp sme odštartovali na menšiu turistiku k Vodopádu Skok. To bol len slabý odvar toho, čo nás čakalo na druhý deň.

2. Turistika na Štít Rysy 2499 m.n.m.

Sobotné ráno 6:00 budíček, ranný tréning a ide sa na celodennú turistiku na štít Rysy. Krásna turistika spestrená reťazami pri výstupe na Chatu pod Rysmi. Na Chate pod Rysmi sme si dali krátku pauzu, teplý čaj a pred nami posledný úsek k vrcholu. Trošku náročnejší úsek ale zvládli sme to. Výhľad stál naozaj za to. Treba zažiť :)